اخبار استان, اخبار شهری

کارگاه تولید البسه بهداشتی در گیلان

ماسک فیلتر دار

به گزارش پایگاه خبری با کوچان :  مدیرکل بهزیستی گیلان از فعالیت ٢٣ کارگاه تولید ماسک و البسه بهداشتی برای مقابله با کرونا در این استان خبر داد.

دکتر حسین نحوی نژاد روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این کارگاه های تولید ماسک و البسه در ١٣ شهرستان گیلان شامل رشت، رودسر، آستارا، املش، صومعه سرا، ماسال، لنگرود، تالش، رودبار، آستانه اشرفیه، بندرانزلی، رضوانشهر و لاهیجان فعال است.

وی خاطر نشان کرد: این کارگاه ها در مراکز و واحدهای تحت نظارت بهزیستی، مراکز و واحدهای دارای مجوز تولید البسه و خیاطی مددجویان  و با توجه به نیاز روز تغییر خط تولید و راه اندازی شده است.

مدیرکل بهزیستی استان گیلان خاطر نشان کرد: در این کارگاه ها، ٧٩ نفر از اقشار تحت پوشش بهزیستی شامل معتادان بهبود یافته، زنان سرپرست خانوار و توانخواهان مشغول به کار هستند.

وی بیان داشت: تولیدات این کارگاه ها بخشی از نیازها را در سطح محلی، منطقه ای ، استانی و کشوری تامین می کنند.

بر اساس آخرین آمار، حدود ٦٠ هزار نفر در استان گیلان تحت پوشش بهزیستی هستند.

مطلب قبلیمطلب بعدی
احمد از فعالان حوزه و فناوری اطلاعات است. او پیش از این مدیریت وب سایت آقای طرح ،گیلان ماینر،شبکه اجتماعی فارسی بوک و ساب فارس را بر عهده داشته و هم اکنون به عنوان مدیر فنی در پایگاه خبری با کوچان فعالیت می کند.به دنیای تکنولوژی علاقه‌زیادی دارد. بازی‌های رایانه‌ای، فیلم و سریال‌های مختلف هم بیش‌تر اوقات فراغت‌اش را پر می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *