اخبار, اخبار شهری

خسارت ۵۵۰ میلیون تومانی باد به شهرستان آستانه اشرفیه

خسارت ۵۵۰ میلیون تومانی باد به شهرستان آستانه اشرفیه

سرپرست فرمانداری شهرستان آستانه اشرفیه، با اذعان به اینکه باد موسمی موجب ایجاد خسارت در شهرستان آستانه اشرفیه شد،گفت: بادهای موسمی به زیر ساخت های شهرستان ۵۵۰ میلیون تومان خسارت وارد کرده و به ستاد مدیریت بحران استان تحویل داده شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی با کوچان؛ یونس محمودی ظهر امروز در جلسه ستاد مدیریت بحران این شهرستان در سال اجتماعات فرمانداری، با بیان اینکه پیشگیری مهمترین راه برای کاهش خسارت در هنگام بلایای طبیعی است، اظهار کرد: باید قبل از وقوع هر بحران اتفاقی راه های پیشگیری برای کاهش خسارت را پیش بینی و اقدامات لازم اندیشیده شود لذا از مدیران شهرستان و بخشداری ها درخواست دارم به این امر توجه کنند.

وی با اشاره به تاکید حضور مستمر اعضا ستاد بحران در جلسات مختلف گفت: بر اساس قانون باید تمام اعضا ستاد بحران در جلسه حضور پیدا کنند تا بتوانیم راهکارهای مختلف را ارائه دهیم و هر عضوی در جلسات این ستاد شرکت نکند قطعا جریمه می شود.

سرپرست فرمانداری شهرستان آستانه اشرفیه، با اذعان به اینکه باد موسمی موجب ایجاد خسارت در شهرستان آستانه اشرفیه شد، تصریح کرد: بادهای موسمی به زیر ساخت های شهرستان ۵۵۰ میلیون تومان خسارت وارد کرده و به ستاد مدیریت بحران استان تحویل داده شد.

محمودی لازمه درست عمل کردن مدیران شهرستان را اجرایی کردن مصوبات جلسات ستاد بحران تاکید کرد و افزود: هنگام بروز بحران تمام مرخصی ها لغو است و تمام مدیران باید در منطقه حاضر شوند و با کارشناس و‌ معاون عمرانی همکاری لازم را کرده و مصوبات جلسات ستاد بحران را اجرایی کنند.

وی با اذعان به اینکه در روستاها باید جلسات متعددی برای کاهش خسارت احتمالی ناشی از برف و باران برگزار شود، گفت: دهیاران باید به طور مستمر جلسات خود را در روستاها برگزار و نماینده خود را به فرمانداری معرفی کنند تا در صورت مشکل با این افراد ارتباط گرفته شود.

سرپرست فرمانداری شهرستان آستانه اشرفیه، با تاکید بر سوخت رسانی به موقع به مرغداری ها در آستانه اشرفیه بیان کرد: با توجه به اینکه هنگام بارش برف ممکن است در بعضی مواقع با مشکلاتی در حوزه سوخت و برق مواجه شویم باید تمهیدات لازم در خصوص سوخت رسانی به موقع به مرغداری ها در هنگام بحران و زمستان اندیشده شود.

مطلب قبلیمطلب بعدی
احمد از فعالان حوزه و فناوری اطلاعات است. او پیش از این مدیریت وب سایت آقای طرح ،گیلان ماینر،شبکه اجتماعی فارسی بوک و ساب فارس را بر عهده داشته و هم اکنون به عنوان مدیر فنی در پایگاه خبری با کوچان فعالیت می کند.به دنیای تکنولوژی علاقه‌زیادی دارد. بازی‌های رایانه‌ای، فیلم و سریال‌های مختلف هم بیش‌تر اوقات فراغت‌اش را پر می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *